Центр європейської інформації в м. Донецьк

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Головна » Головна тема » ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДРАЙВ ЗАХОПИТЬ ДОНЕЦЬК – ДЕНЬ ЄВРОПИ 2013

ЄВРОПЕЙСЬКИЙ ДРАЙВ ЗАХОПИТЬ ДОНЕЦЬК – ДЕНЬ ЄВРОПИ 2013
У запалі дебатів щодо майбутнього Європи, і місця в ній України, в азарті Євроквесту центральним бульваром Пушкіна – донеччани від наймолодших до найстарших зможуть відчути себе європейськими громадянами.
З нагоди Дня Європи в Україні, в Донецьку проводяться ряд громадських заходів, присвячених Європейському року громадян. Зокрема, в четвер 23 травня на центральному бульварі ім. Пушкіна будуть організовані публічні “Євродебати” серед донецької молоді, а також інтелектуально-розважальна гра “Євроквест”.
Євродебати включатимуть серію дебатних раундів між шкільною та студентською молоддю, представниками молодіжних організацій на теми, пов’язані з актуальними питаннями в житті Європи, відносин між Україною і ЄС. Дебатери пройдуть відбір – і в “Амфітеатрі” доведуть, хто з них кращий в ораторському мистецтві, вмінні переконати, й більше орієнтується в європейських справах.

Свій внесок у створення для донеччан відчуття європейського свята зроблять понад 30 волонтерів Європейської волонтерської служби, що приїхали з усієї Європи працювати добровольцями. Вони розробили безліч творчих завдань, і будуть захищати прапори різних країн під час Євроквесту.

Нагородження переможців усіх змагань до Дня Європи відбудеться 24 травня в Донецькому національному університеті, за участі пана Яна Томбінські, Посла, Голови Представництва Європейського Союзу в Україні – в рамках заходів, присвячених відкриттю Інформаційного Центру ЄС в Донецьку.

Більш детальна інформація доступна на блозі Дня Європи в Донецьку-2013: europe-day-donetsk.blogspot.com та на сторінках в соціальних мережах: fb.com/europedaydonetsk vk.com/europedaydonetsk twitter.com/edaydonetsk

* * *

Проект “Дні Європи в Україні-2013” реалізується Товариством “Український Народний Дім в Чернівцях” та Мережею Центів європейської інформації України, за підтримки Європейської програми Міжнародного фонду “Відродження”. У Донецьку партнерами проведення публічних заходів на День Європи є Центр політологічних досліджень, Донецький національний університет, громадська організація “Альянс”, Донецький молодіжний дебатний центр та управління у справах сім'ї та молоді Донецької облдержадміністрації. Заходи проходять за інформаційної підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні і Донецького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.
Розділ: Головна тема Переглядів: 1681 | Розміщено: 21 травня 2013


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Донецьк
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :