Центр європейської інформації в м. Донецьк

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Головна » Новини » Круглий стіл «Європейська молодь: культура та цінності»

Круглий стіл «Європейська молодь: культура та цінності»
img_8080.jpg (466.94 Kb)21 квітня 2011 року Центр європейської інформації в партнерстві з Центром Вікно в Америку Донецької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Н. К. Крупської провів круглий стіл «Європейська молодь: культура та цінності», присвячений Міжнародному дню солідарності молоді.
Просування європейських та світових цінностей, усвідомлення культурної спадщини є основними напрямками діяльності Центру європейської інформації та Центру Вікно в Америку, тому не випадково особлива увага приділяється молоді та культурному міжнародному спілкуванню.
У круглому столі взяли участь: заступник голови постійної комісії з питань міжнародних зв'язків та євроінтеграції громадської ради при Донецькій обладміністрації Л. В. Саєвич, керівник «Євроклубу» С. Штукарін, стипендіатка польського уряду О. Дубровіна, своїм досвідом поділилась волонтерка із Румунії від «Донецького дебатного центру» М. Гаванеч, волонтер Корпусу Миру А. Прово представив презентацією «Життя молоді в Америці», поділився своїми враженнями від Фінляндії учасник Міжнародної програми "Youth Exchang Program by Lions International Clab" Д. Ільїн. Представники «Центру європейської співпраці» презентували програму «Молодь в дії» та літні волонтерські табори.
В рамках круглого столу пройшов перегляд літератури «Європейська молодь: культура та цінності», на якому були представленні видання з фонду Донецької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Н. К. Крупської.
img_8082.jpg (466.68 Kb)img_8089.jpg (4.7 Kb)
Розділ: Новини Переглядів: 1253 | Розміщено: 27 квітня 2011


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Донецьк
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :