Центр європейської інформації в м. Донецьк

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Головна » Новини » Семінар - «Освітні програми у сфері освіти та культури»

Семінар - «Освітні програми у сфері освіти та культури»
novyi_tochechnyi_risunok_3.jpg (47.35 Kb) 20 листопада 2012 року у співпраці Центра європейської інформації та відділа міжнародної інтеграції Донецького обласного інститута післядипломної педагогічної освіти, у лекційному залі ДОУНБ ім. Н. К. Крупської було проведено семінар - «Освітні програми у сфері освіти та культури» для міських (районних) координаторів у сфері міжнародної інтеграції. Перед початком семінару представник ЦЄІ ознайомив присутніх про засади та цілі роботи Центра європейської інформації.
На семінарі завідувач відділу міжнародної інтеграції обл.ІППО Герман А. Ю. окреслив роль освітніх програм у сфері освіти і культури (Західна та Східна Європа, Америка), а методист відділу міжнародної інтеграції Фесенко С. Г розкрила значення участі педагогів у зазначених програмах щодо підвищення загальної культури учасників навчального процесу, також вони разом провели популяризацію знань про європейську та євроатлантичну інтеграцію України.
Також у ході семінару відбувся тренінг - «Толерантність – передумова налагодження ефективного міжкультурного діалогу» який сприяв налагодженню міжкультурного діалогу серед аудиторії, його провели студенти Вроцлавського університету (Польща) які є представниками Європейської Волонтерської Служби.
novyi_tochechnyi_risunok.jpg (61.95 Kb)novyi_tochechnyi_risunok_2.jpg (58.4 Kb)novyi_tochechnyi_risunok_4.jpg (52.17 Kb)
Розділ: Новини Переглядів: 1188 | Розміщено: 20 листопада 2012


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Донецьк
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :