Центр європейської інформації в м. Донецьк

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Головна » Новини » «Сучасність: Людина, суспільство»

«Сучасність: Людина, суспільство»
suchasnist_lyudina_suspilstvo.jpg (114.23 Kb)
10 лютого 2013 року у відділі гуманітарних та природничих наук була відкрита книжкова виставка «Сучасність: Людина, суспільство» з нагоди 10 річчя організації «Європейський Вибір» та Року Людини в Україні. Серед представлених документів слід виділити матеріали Міжнародної науково-практичної конференції «Людина, суспільство, комунікативні технології» (Х., 2012), на якій були розглянуті різні аспекти існування окремої людини в суспільстві.
У книзі Глущенко Валерія Володимировича «Гражданология: общая теория гражданского общества и правозащитного движения» (М., 2012) представлена інформація про загальну теорію громадянського суспільства і правозахисного руху, про принципи громадянського суспільства та їх вплив на соціально-економічні процеси.
До збірника «Права людини в контексті Загальної декларації прав людини» (Бердянськ-Донецьк, 2011) увійшли матеріали ІІІ Міжвузівської конференції «Права людини в контексті Загальної декларації прав людини та Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод».
Про обсяг політичних прав громадян країн Європейського союзу та їх закріплення на конституційному рівні можна дізнатися з добірки матеріалів «Політичні права громадян в країнах ЄС: конституційне регулювання» (К., 2012).
Збірник інформаційно-методичних матеріалів «Інтегрування концепції гендерної рівності та соціальної справедливості в соціо-економічну сферу» (К., 2011) розповість вам про кращі напрацювання з міжнародного досвіду відносно основних принципів забезпечення рівних прав і можливостей серед членів суспільства.
Виставка буде знайомити відвідувачів бібліотеки з цими та багатьма іншими виданнями на протязі усього року.
Розділ: Новини Переглядів: 1267 | Розміщено: 10 лютого 2013


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Донецьк
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :