Центр європейської інформації в м. Донецьк

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Головна » Новини » Вебінар з теми «День Європи на Донеччині».

Вебінар з теми «День Європи на Донеччині».
22 травня 2013 року у співпраці Центра європейської інформації та відділа міжнародної інтеграції Донецького обласного інститута післядипломної педагогічної освіти, у відділі міжнародної інтеграції Донецького обл. ІППО було проведено вебінар з теми «День Європи на Донеччині». Відкрив вебінар, Герман Артем Юрійович, завідувач відділом міжнародної інтеграції Донецького обл. ІППО привітавши всіх з Днем Європи.
Потім до привітань долучилися представники Центру Європейської інформації розповівши про діяльність ЦЄІ по євро-інформуванню населення в цілому та про проведення перегляду літератури до Дня Європи зокрема.
Презентації відносно проведення до Дня Європи різних заходів (вікторин, інтелектуальних та розважальних ігор та інш.) представили: вчитель краматорської ЗШ №12 Захарова Ольга Миколаївна, вчитель донецької ЗШ №64 Попова Олена Леонідівна, вчитель донецької ЗШ №61 Сєрова Світлана Іванівна.
Свої привітання висловив директор «Центра політологічних досліджень» Сергії Штукарін. Він також розповів про заплановані заходи центру до Дня Європи у Донецьку.
Розділ: Новини Переглядів: 8097 | Розміщено: 23 травня 2013


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Донецьк
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :