Центр європейської інформації в м. Донецьк

Головна Про наш центр Анонси Новини Контакти Портал Мережі

Головна » Новини » Вебінар з теми «Створення електронного навчально-методичного комплексу з питань євроінтеграції»

Вебінар з теми «Створення електронного навчально-методичного комплексу з питань євроінтеграції»
27 березня 2013 року у співпраці Центра європейської інформації та відділа міжнародної інтеграції Донецького обласного інститута післядипломної педагогічної освіти, у відділі міжнародної інтеграції Донецького обл. ІППО було проведено вебінар з теми "Створення електронного навчально-методичного комплексу з питань євроінтеграції".
Відкрив вебінар, Герман Артем Юрійович, завідувач відділом міжнародної інтеграції Донецького обл. ІППО, який акцентував увагу на посилення роботи з підвищення рівня поінформованості учнів, батьків, педагогів про мету та зміст європейської інтеграції України.
Консультант Центру Європейської інформації ознайомив присутніх з можливими формами святкування Дня Європи, які доцільно використати під час організації Європейського кварталу.
Методист Горлівського методичного центру Кравченко Ірина Михайлівна, розповіла про досвід з участі та організації проєвропейських заходів.
Своїми ідеями та відеоматеріалами на честь Дня Європи поділилася Лучаніна Марина Миколаївна, заступник директора з виховної роботи Маріупольського міського ліцея.
Жилко Ольга Вікторівна, вчитель української мови та літератури Шахтарської багатопрофільного гімназії разом з учнями презентувала реалізацію україно-російського проекту «Медіа-дружба» який є прикладом добрих відносин України з країнами-сусідами.
Розділ: Новини Переглядів: 8079 | Розміщено: 30 березня 2013


 

Меню сайту
Радимо прочитати

Copyright © 2010 Центр європейської інформації в м. Донецьк
 

Авторизація ...

Логін :
Пароль :